TEŞEKKÜRLER
Aşkını yürekten yaşayan büyük Beşiktaş taraftarına
katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
BİLGİLERİNİ GÜNCELLE
Tüm alanlar zorunludur. Kampanya sonunda imza sahiplerine forma gönderileceği için adres, telefon ve e-posta adresinizi doğru girmeyi unutmayın.
+
+
KAMPANYA HAKKINDA

Beşiktaş Aşkına İmza At kampanyasına katılmak için yeni sezon formalarına ek olarak, tıpkı kombine sistemindeki gibi bir kategori yeri seçiyor ve ardından bilgilerinizi girerek ödeme yapıyorsunuz. Seçtiğiniz kategoriye göre ücretlendirmeler değişmekte. Kampanyaya katılımınızı tamamladığınızdaysa girdiğiniz adrese yeni sezonun GRİ – BEYAZ tasarımlı forması takım oyuncularının imzalarının basılı olduğu haliyle tarafınıza ulaştırılıyor. Sisteme yüklediğiniz imzaysa formada seçtiğiniz kategoriye göre illüstrasyon sanatçıları tarafından formaya işleniyor. Sonrasında takımımız imzaladığınız formayla büyük bir maça çıkıyor.

KAMPANYA KOŞULLARI

Beşiktaş JK Derneği, son kullanıcılar tarafından yüklenen fotoğrafları uygulamaya geçirirken her türlü değişiklik ve düzenlemeyi yapma hakkına sahiptir.

Beşiktaş JK Derneği, son kullanıcılarca yüklenen fotoğrafları uygun görmediği takdirde hiçbir açıklamaya gerek duymadan silebilir, kaldırabilir, kullanmayabilir.

Kullanıcılar, yükledikleri fotoğrafların kendilerine ait olduğunu ve bu fotoğrafların kullanılmasıyla ilgili doğabilecek yasal yükümlülüklerden sorumlu olduklarını kabul etmiş sayılır.

Beşiktaş JK Derneği, hiçbir uyarı yapmaksınız kampanyayı durdurabilir, sonlandırabilir.

AYDINLATMA METNİ

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği olarak; sporun ulusal düzeyde gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkı sağlamak, sporcularımıza çağdaş koşul ve olanaklar sunmak, idari, teknik, personel, menajer, antrenör, sporcu ve faaliyetlerine ilişkin her türlü gider yükümlülüğü için kullanmak amacıyla Türkiye genelinde bir yardım kampanyası düzenledik.

Bu kampanyada; Destekçilerimizden bağışlarının toplanabilmesi ve yardım toplanmasına ilişkin mevzuat kapsamındaki yükümlülüklerimizin yerine getirilebilmesi, herhangi bir uyuşmazlık doğması durumunda delil olarak kullanılabilmesi amacıyla Destekçilerimizin;

- adı, soyadından oluşan kimlik bilgileri,

- elektronik posta adresi ve cep telefonu numarasından oluşan iletişim bilgileri

- siteye yüklediği imza (ya da diğer) görseller, posta adresi bilgisi, giyim beden numarası ve cinsiyeti

- destek miktarına ilişkin mali bilgileri

Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 5. maddesinin 1. fıkrası gereği “açık rızanız” ve 5. maddesinin 2. fıkrasının “Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması” hukuki sebeplerine dayalı olarak elektronik ortamda elektronik formlar aracılığıyla işlenecektir.

Derneğimiz tarafından işlenen bu veriler ilgili mevzuat kapsamında yetkili kurum ve kuruluşları tarafından ya da yargı mercileri tarafından talep edilmediği sürece üçüncü bir kişiye aktarılmayacaktır.

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre KulübümüzünVişnezade Mahallesi,Kadırgalar Caddesi,No.1 Vodafone Park 34357 Beşiktaş-İstanbul/Türkiye adresine yazılı olarak veya Tebliğ’de belirtilen diğer yöntemlerle iletebilirsiniz.

RIZA METNİ

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği’nin sporun ulusal düzeyde gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkı sağlamak, sporcularımıza çağdaş koşul ve olanaklar sunmak, idari, teknik, personel, menajer, antrenör, sporcu ve faaliyetlerine ilişkin her türlü gider yükümlülüğü için kullanmak amacıyla Türkiye genelinde düzenlediği yardım kampanyasına ilgili kampanyada işlenecek kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnini inceledikten sonra kampanyaya katılıyor ve aşağıdaki verilerimin kampanya nedeniyle işlenmesine ve ilgili mevzuatta aksi emredilmediği sürece 2 yıl süreyle saklanmasına rıza veriyorum:

İşlenecek veriler:

- ad, soyadından oluşan kimlik bilgileri,

- elektronik posta adresi ve cep telefonu numarasından oluşan iletişim bilgileri

- siteye yüklediği imza (ya da diğer) görseller, posta adresi bilgisi, giyim beden numarası ve cinsiyeti

- destek miktarına ilişkin mali bilgileri

İşlenme nedeni : Açık rıza

İşlenme süresi : 2 yıl

SIK SORULAN SORULAR
BİR FORMDA KAÇ İMZA ALANI VAR?
Bir formada 330 imza alanı var, 19 formada toplam 6.270 imza alanımız bulunuyor. Kaleci formaları teknik gerekliliklerden ötürü kampanya dahilinde değildir.
BANA GÖNDERİLECEK FORMA HANGİSİ? ÜZERİNDE İMZA OLACAK MI?
Tarafınıza GRİ – BEYAZ parçalı forma gönderilecek. Üzerinde takımın önemli isimlerinin imzaları baskı olarak yer alacak. Sizin imzanızsa futbolcunun giyeceği formaya basılacak.
İMZAMIN KİMİN FORMASINA ATILACAĞINI ÖĞRENEBİLİR MİYİM?
İmzalar toplandığında takım forma adetine göre bölüneceğinden, sıranıza göre oyuncularımızdan birinin formasında yer alacak.
İMZALAR NE ZAMAN BASILACAK, ALDIĞIM FORMAYA ULAŞABİLİR MİYİM?
Kampanyamız formalarımız dolunca tamamlanıyor. Kampanyamızın tamamlanmasına takiben en yakın zamanda formanız Beşiktaş JK Derneği tarafından adresinize gönderilecek.
FORMAM NE ZAMAN ELİME ULAŞIR?
15 gün içinde kargoya verilecektir.